Philiphs 55PUS7805 Özellikleri Nelerdir?
  • Televizyon
  • 29/12/2020 4:16 pm
  • Philiphs 55PUS7805 Özellikleri Nelerdir? için yorumlar kapalı
  • A+
    A-
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Philiphs 55PUS7805 Özellikleri Nelerdir? Philiphs 55PUS7805 Fiyatı Ne Kadardır?
Philips 55PUS7805 model televizyonun piyasaya çıkış yılı 2020’dir. Televizyonun düz ekranı 55 inç boyutundadır ve 3840 x 2160 (ultra HD 4K) piksel çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca yenilenme hızı 50 Hz olan bu ekranda HDR 10, HDR 10 + ve HLG özellikleri de bulunmaktadır. Philipsh 55PUS7805 özellikleri arasında Saphi TV işletim sistemi, 16 GB dahili depolama alanı, YouTube ve Netflix özelliklerine sahip olan Smart TV özelliği, ses ile TV kontrolü, AAC, WAV, WMA PRO, WMA ve MP 3 formatlarında müzik oynatma gibi özellikler mevcuttur.
Üç adet HDMI girişi, iki adet USB girişi, bir adet kablolu anten girişi ve bir adet de uydu anteni girişi bulunan Philiphs 55 PUS 7805 ürününde analog alıcı, karasal alıcı, HD uydu alıcı ve HD karasal alıcı da bulunmaktadır. İyi bir 4K TV modeli olarak kabul edilebilecek olan televizyonun ses çıkış gücü maksimum olarak 20 W’tır.
Philiphs 55PUS7805 Enerji Tüketimi Ne Kadardır?
Bu televizyon, enerji tüketimi açısından hesaplı bir üründür. A sınıfı enerji tüketimi gerçekleştiren televizyonun ortalama tüketim miktarı 95 W ve ortalama yıllık tüketim miktarı 140 kWh seviyesinde ölçülmüştür.